Radi by sme sa Vám predstavili

          Naša história podnikania v oblasti predaja cukrovej vaty a popcornu sa datuje od júna roku 2004, kedy sme na 7. výročí farnosti Krista Kráľa odštartovali naše služby a od tohto termínu pôsobíme na slovenskom trhu v oblasti zábavného občerstvenia.

          Naše ďalšie kroky viedli aj mimo okres Prešov. Počas letnej sezóny 2004 sa nám podarilo ako jediným vybudovať drevený stánok na Mestskom kúpalisku v Sabinove, ktorý spestril spektrum výberu cukroviniek a občerstvenia. Každoročná pozitívna spätná väzba či už od zákazníkov alebo vedenia mesta je dôkazom spokojnosti s našimi službami, začo vďačíme mladému a zároveň skúsenému personálu.

          V priebehu prvých úspešných rokov sme zvýšili kapacitu našich strojov, aby sme uspokojili potreby zákazníkov. Rozšírili sme výrobu a predaj popcornu na slaný a sladký v rôznych veľkostiach balenia, podľa požiadavky zákazníka.

          Na žiadnej organizovanej spoločenskej akcii by nemala chýbať naša ponuka, pretože skúsenosti, priame obchodné kontakty, zastúpenia a flexibilita nášho profesionálneho pracovného tímu sú zárukou spoľahlivosti a stability pre každého nášho obchodného partnera a zákazníkov v neobmedzenej vekovej kategórii.

          Využijte možnosť a objednajte si nás na Vašu firemnú akciu, narodeninovú oslavu, párty a spravte dobrý dojem na pozvaných hostí.
           Ponúkame spoluprácu Catteringovým agentúram.

Partneri:

MS Bratislavská Mesto Lipany